Reklamowe kubki termiczne z napisami – idealne na kawę i herbatę!

  • 197

Gorąca kawa albo herbata bez wysokich wydatków? Doskonały dodatek w stylu zero waste? Sposób na skuteczną reklamę? To kubki termiczne z napisami przeznaczone na gorące napoje! Teraz można kupić je także u nas wraz z profesjonalną usługą personalizacji.

Kubek termiczny to typ termosu, który ze względu na swoją budowę pozwala na utrzymywanie temperatury – zarówno niskiej, jak i wysokiej. Po wlaniu do niego ciepłego napoju możemy rozkoszować się jego smakiem w optymalnej temperaturze nawet do 4-6 godzin!

W sprzedaży znajdziemy różne kubki termiczne na kawę i herbatę – to również doskonały pomysł na upominek reklamowy dla firm, które chciałyby wykorzystać taką metodę promocji. Kubki termiczne z napisami to praktyczne gadżety, które doskonale sprawdzą się na co dzień.

Aktualnie kubki termiczne z usługą personalizacji można znaleźć także w sklepie internetowym GiftLogo, gdzie dostępna jest szeroka gama różnych modeli.

Jaki kubek termiczny z napisem warto wybrać? Ile trzeba będzie za niego zapłacić? Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia naszego poradnika!

Kubek termiczny z napisem na kawę i herbatę – przegląd modeli

Kubki termiczne, które przeznaczone są na kawę i herbatę, powinny sprawdzać się zarówno w ruchu, na przykład podczas jazdy samochodem czy komunikacją miejską, jak również wtedy, gdy jesteśmy w pracy, na uczelni.

Dobry kubek termiczny powinien posiadać pojemność do około 0,5 litra, ale w sprzedaży znajdziemy także większe modele. Bardzo dobrym wyborem będzie kubek termiczny z rączką, która ułatwi picie. Oczywiście, kubek można trzymać także bez rączki – powinien być on wykonany z nienagrzewających się materiałów.

Aby korzystanie z kubka było prostsze, można także wybrać kubek termiczny z dziubkiem czy też kubek termiczny z rurką. Najlepiej, aby kubek można było otworzyć i zamknąć jedną ręką, ponieważ wtedy będzie najwygodniejszy w użytkowaniu. Wystarczy tylko nacisnąć na przycisk, aby można było napić się aromatycznej kawy lub herbaty.

Warto też zwrócić uwagę na samą konstrukcję pokrywki – warto zdecydować się na kubek termiczny z pokrywką rozkładaną na najmniejsze części, ponieważ wtedy można łatwo utrzymać go w czystości.

Ważny jest też kształt, jaki ma mieć kubek termiczny z napisami – powinien być dopasowany do dłoni, aby można było go łatwo trzymać. Niektóre kubki wyposażone są także w gumowanie pośrodku korpusu, aby uniknąć wyślizgiwania się z rąk.

Personalizacja kubka termicznego – napisy, grafiki

Jeśli kubki mają służyć jako gadżety reklamowe, warto poddać je personalizacji. Polega ona na wykonaniu na nich nadruku albo grawerunku – dzięki takiemu oznaczeniu kubek może reklamować darczyńcę zawsze wtedy, gdy będzie używany.

Takie upominki reklamowe najczęściej personalizuje się przez umieszczenie na nich logo firmy albo też jej nazwy. Można połączyć także napis i grafikę. Jedynym ograniczeniem jest w tym przypadku przestrzeń, która pozwala na personalizację.

Projekt można przygotować we własnym zakresie, ale najlepiej zlecić jego wykonanie fachowcom w tej dziedzinie – grafikom komputerowym. Przy składaniu zamówienia na kubki często można otrzymać także projekt w cenie, dlatego też nie trzeba za niego dopłacać.

Jeśli również chcesz zamówić kubek termiczny z logo czy napisami dla firmy, aby przekazać je potem klientom, kontrahentom czy pracownikom, możesz zrobić to już teraz w firmie GiftLogo, która przyjmuje zamówienia on-line i realizuje je w 24 godziny!

Gorąca kawa albo herbata bez wysokich wydatków? Doskonały dodatek w stylu zero waste? Sposób na skuteczną reklamę? To kubki termiczne z napisami przeznaczone na gorące napoje! Teraz można kupić je także u nas wraz z profesjonalną usługą personalizacji. Kubek termiczny to typ termosu, który ze względu na swoją budowę pozwala na utrzymywanie temperatury – zarówno…

Gorąca kawa albo herbata bez wysokich wydatków? Doskonały dodatek w stylu zero waste? Sposób na skuteczną reklamę? To kubki termiczne z napisami przeznaczone na gorące napoje! Teraz można kupić je także u nas wraz z profesjonalną usługą personalizacji. Kubek termiczny to typ termosu, który ze względu na swoją budowę pozwala na utrzymywanie temperatury – zarówno…